Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky všech odehraných zápasů - základna

21. 9. 2009

 

 

 

G4A - OP základen, sk. A

1.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A0101 Tvrdonice Ch. N. Ves 4:0     
Branky: Kurial Jakub 2, Gabčo David, Malík Jakub
 
 
G4A0102 Lanžhot Kostice 1:2     
Branky: Sláma Lukáš - Mráka Jirí, Markov Nikolas
 
 
 
G4A0104 MSK Břeclav A Podivín 7:0     
Branky: Pekaj René 2, Martinek Patrik 2, Štancl Marián, Nejezchleba David, Lepka Erik
 
 
G4A0105 Mor. N. Ves M.Žižkov 1:8     
Branky: Ventrča Patrik - Dvořáček Robert 3, Kunč Erik 2, Vican Martin, Kunický Bronislav, Dřevěný Petr
 

2.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A0201 Ch. N. Ves M.Žižkov 1:1     
 
 
G4A0202 Podivín Mor. N. Ves 7:0     
Branky: Švec Ondřej 3, Předinský Jakub 2, Čerešna Martin 2
 
 
G4A0203 Sokol Podluží MSK Břeclav A 0:27     
Branky: Nejezchleba David 4, Martinek Patrik 4, Štancl Marián 3, Miskovic Patrik 3, Nečas Michal 3, Pekaj René 2, Tkadlec Marek 2, Sedláček Tibor 2, Šmerda Matěj, Lepka Erik, Herman Šimon, Riška Dominik
 
 
 
G4A0205 Tvrdonice Lanžhot 20:0     
Branky: Gabčo David 10, Nešpor Dominik 3, Kurial Jakub 2, Malacka Martin 2, Malík Jakub 2, Luan Mustafa
 

3.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A0301 Lanžhot Ch. N. Ves 1:5     
Branky: Tuček Lukáš - Kaňa Petr, Kaňa Daniel, Krejčiřík Stanislav, Kalina Petr, Slaný Šimon
 
 
 
G4A0303 MSK Břeclav A Kostice 7:0     
Branky: Lepka Erik 2, Pekaj René, Nejezchleba David, Martinek Patrik, Herman Šimon, Sedláček Tibor
 
 
G4A0304 Mor. N. Ves Sokol Podluží 5:2     
Branky: Nick Sebastiano 4, Ventrča Patrik - Moučka Dominik, Omasta Adam
 
 
G4A0305 M.Žižkov Podivín 2:0     
Branky: Dřevěný Petr 2
 

4.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A0401 Ch. N. Ves Podivín 9:0     
Branky: Kaňa Petr 2, Kalina Petr 2, Duchoň Adam, Prudík Martin, Kaňa Daniel, Vaněk Dominik, Vašíček Jan
 
 
G4A0402 Sokol Podluží M.Žižkov 0:16     
Branky: Zabloudil Ondřej 7, Dřevěný Petr 4, Očenášek Tomáš 4, Kunč Erik
 
 
G4A0403 Kostice Mor. N. Ves 4:0     
Branky: Svoboda Michal 2, Markov Nikolas 2
 
 
G4A0404 Tvrdonice MSK Břeclav A 2:3     
Branky: Gabčo David 2 - Lepka Erik 3
 
 

5.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
 
G4A0502 MSK Břeclav A Lanžhot 7:0     
Branky: Martinek Patrik 3, Lepka Erik 2, Tkadlec Marek, Miskovic Patrik
 
 
G4A0503 Mor. N. Ves Tvrdonice 0:7     
Branky: Gabčo David 4, Nešpor Dominik 2, Kurial Jakub
 
 
G4A0504 M.Žižkov Kostice 1:2     
Branky: Očenášek Tomáš - Markov Nikolas 2
 
 
G4A0505 Podivín Sokol Podluží 5:0     
Branky: Švec Ondřej 3, Savara Vlastimil, Rejentík Vojtěch
 

6.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A0601 Ch. N. Ves Sokol Podluží 17:0     
Branky: Vašíček Jan 8, Kaňa Petr 3, Kalina Petr 2, Duchoň Adam, Prudík Martin, Kaňa Daniel, Suchánek Tomáš
 
 
G4A0602 Kostice Podivín 3:0     
Branky: Markov Nikolas 2, Folber Dominik
 
 
G4A0603 Tvrdonice M.Žižkov 6:0     
Branky: Gabčo David 3, Malík Jakub 2, Kurial Jakub
 
 
G4A0604 Lanžhot Mor. N. Ves 5:0     
Branky: Ryzner Lukáš 2, Tuček Lukáš, Hrubý Jakub, Kos Dominik
 
 

7.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A0701 MSK Břeclav A Ch. N. Ves 7:0     
Branky: Martinek Patrik 2, Pekaj René, Tkadlec Marek, Nejezchleba David, Lepka Erik, Herman Šimon
 
 
 
G4A0703 M.Žižkov Lanžhot 8:0     
Branky: Kvita Martin 2, Virág Andrej 2, Dvořáček Robert, Kunč Erik, Dřevěný Petr, Zounek Tomáš
 
 
G4A0704 Podivín Tvrdonice 0:15     
Branky: Kurial Jakub 5, Malacka Martin 4, Gabčo David 3, Polách Ondra, Malík Jakub, Nešpor Dominik
 
 
G4A0705 Sokol Podluží Kostice 0:5     
Branky: Markov Nikolas 3, Svoboda Michal, Zima Lukáš
 

8.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A0801 Ch. N. Ves Kostice 6:1     
Branky: Kaňa Petr, Duchoň Adam, Kaňa Daniel, Kalina Petr, Vašíček Jan, Šmerda David - Markov Nikolas
 
 
G4A0802 Tvrdonice Sokol Podluží 10:1     
Branky: Kurial Jakub 2, Luan Mustafa 2, Malík Jakub 2, Nešpor Dominik 2, Malacka Martin, Gaszczyk Petr - Omasta Adam
 
 
G4A0803 Lanžhot Podivín 4:0     
Branky: Ryzner Lukáš 2, Sláma Lukáš, Straka Vojtěch
 
 
 
G4A0805 MSK Břeclav A Mor. N. Ves 7:0     
Branky: Štancl Marián, Tkadlec Marek, Miskovic Patrik, Nejezchleba David, Dolák Václav, Martinek Patrik, Lepka Erik
 

9.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A0901 Mor. N. Ves Ch. N. Ves 0:3    kontumace
 
 
G4A0902 M.Žižkov MSK Břeclav A 1:10     
Branky: Dřevěný Petr - Lepka Erik 4, Nejezchleba David 2, Martinek Patrik 2, Tkadlec Marek, Dolák Václav
 
 
 
G4A0904 Sokol Podluží Lanžhot 1:1     
Branky: Omasta Adam - Ryzner Lukáš
 
 
G4A0905 Kostice Tvrdonice 0:6     
Branky: Kurial Jakub 2, Gabčo David 2, Malacka Martin, Malík Jakub
 

10.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A1001 Ch. N. Ves Tvrdonice 2:8     
Branky: Vašíček Jan, Slaný Šimon - Malacka Martin 3, Gabčo David 3, Kurial Jakub 2
 
 
G4A1002 Kostice Lanžhot 5:4     
Branky: Váňa Martin 2, Markov Nikolas 2, Svoboda Michal - Šarközi Mario 3, Juroška Jakub
 
 
 
G4A1004 Podivín MSK Břeclav A 0:8     
Branky: Pekaj René 2, Miskovic Patrik, Nejezchleba David, Dolák Václav, Martinek Patrik, Lepka Erik, Očenášek Tomáš
 
 
G4A1005 M.Žižkov Mor. N. Ves 3:1     
Branky: Dvořáček Robert, Kunč Erik, Zounek Tomáš - Hřebačka Daniel
 

11.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A1101 M.Žižkov Ch. N. Ves 0:3     
Branky: Kaňa Petr, Prudík Martin, Vašíček Jan
 
 
G4A1102 Mor. N. Ves Podivín 4:4     
Branky: Ventrča Patrik 2, Jáchymek Lukáš, Nick Sebastiano - Rejentík Vojtěch 2, Kos Vojtěch, Předinský Jakub
 
 
 
 
G4A1105 Lanžhot Tvrdonice 0:6     
Branky: Kurial Jakub 2, Malacka Martin 2, Gabčo David 2
 

12.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A1201 Ch. N. Ves Lanžhot 4:0     
Branky: Vašíček Jan 2, Duchoň Adam, Prudík Martin
 
 
 
G4A1203 Kostice MSK Břeclav A 0:10     
Branky: Nejezchleba David 2, Dolák Václav 2, Riška Dominik 2, Pekaj René, Lepka Erik, Očenášek Tomáš, Martinek Radim
 
 
G4A1204 Sokol Podluží Mor. N. Ves 1:2     
Branky: Omasta Adam - Ventrča Patrik, Nick Sebastiano
 
 
G4A1205 Podivín M.Žižkov 1:6     
Branky: Předinský Jakub - Virág Andrej 2, Dvořáček Robert, Vican Martin, Maršálek Antonín, Dřevěný Petr
 

13.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A1301 Podivín Ch. N. Ves 1:3     
Branky: Lašek Petr - Duchoň Adam 2, Prudík Martin
 
 
G4A1302 M.Žižkov Sokol Podluží 10:1     
Branky: Zabloudil Ondřej 2, Dvořáček Robert 2, Dřevěný Petr 2, Maršálek Antonín, Kunč Erik, Krunčík Daniel, Virág Andrej - Grot Adam
 
 
G4A1303 Mor. N. Ves Kostice 1:1     
Branky: Nick Sebastiano - Mráka Jiří
 
 
G4A1304 MSK Břeclav A Tvrdonice 6:2     
Branky: Nejezchleba David 2, Lepka Erik 2, Martinek Patrik, Herman Šimon - Gabčo David, Malík Jakub
 
 

14.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
 
G4A1402 Lanžhot MSK Břeclav A 0:6     
Branky: Pekaj René 2, Nejezchleba David 2, Lepka Erik, Riška Dominik
 
 
G4A1403 Tvrdonice Mor. N. Ves 8:1     
Branky: Gabčo David 3, Kurial Jakub 2, Malacka Martin 2, Polách Ondra - Nick Sebastiano
 
 
G4A1404 Kostice M.Žižkov 1:3     
Branky: Folber Dominik - Zabloudil Ondřej 2, Kunč Erik
 
 
G4A1405 Sokol Podluží Podivín 0:6     
Branky: Švec Ondřej 4, Rejentík Vojtěch, Stojkovičová Barbora
 

15.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A1501 Sokol Podluží Ch. N. Ves 0:7     
Branky: Kalina Petr 2, Duchoň Adam, Prudík Martin, Kaňa Daniel, Šmerda David, Slaný Šimon
 
 
G4A1502 Podivín Kostice 1:1     
 
 
G4A1503 M.Žižkov Tvrdonice 0:5     
Branky: Kurial Jakub 3, Gabčo David 2
 
 
G4A1504 Mor. N. Ves Lanžhot 2:1     
Branky: Hřebačka Daniel, Ventrča Patrik - Šarközi Mario
 
 

16.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A1601 Ch. N. Ves MSK Břeclav A 0:5     
Branky: Dolák Václav 2, Lepka Erik 2, Miskovic Patrik
 
 
 
G4A1603 Lanžhot M.Žižkov 1:7     
Branky: Ryzner Lukáš - Zabloudil Ondřej 3, Kunč Erik, Dřevěný Petr, Virág Andrej, vlastní
 
 
G4A1604 Tvrdonice Podivín 11:1     
Branky: Malacka Martin 5, Gabčo David 4, Kurial Jakub 2 - Rejentík Vojtěch
 
 
G4A1605 Kostice Sokol Podluží 10:0     
Branky: Markov Nikolas 8, Sirotka Filip 2
 

17.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A1701 Kostice Ch. N. Ves 1:0     
Branky: Markov Nikolas
 
 
G4A1702 Sokol Podluží Tvrdonice 1:19     
Branky: Omasta Adam - Malacka Martin 7, Gabčo David 5, Luan Mustafa 3, Konrád Josef 3, Kurial Jakub
 
 
G4A1703 Podivín Lanžhot 1:1     
Branky: Kos Vojtěch - Juroška Jakub
 
 
 
G4A1705 Mor. N. Ves MSK Břeclav A 0:21     
Branky: Lepka Erik 5, Nejezchleba David 4, Dolák Václav 4, Miskovic Patrik 3, Tkadlec Marek 2, Očenášek Tomáš, Herman Šimon, Helešic Radim
 

 

18.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
G4A1801 Ch. N. Ves Mor. N. Ves 12:0     
Branky: Prudík Martin 3, Vašíček Jan 3, Kalina Petr 2, Kaňa Petr, Duchoň Adam, Schweitzer Albert, Kalina Roman
 
 
G4A1802 MSK Břeclav A M.Žižkov 8:4     
Branky: Nejezchleba David 3, Lepka Erik 2, Pekaj René, Miskovic Patrik, Dolák Václav - Zabloudil Ondřej 4
 
 
 
G4A1804 Lanžhot Sokol Podluží 4:0     
Branky: Sláma Lukáš 3, Juroška Jakub
 
 
G4A1805 Tvrdonice Kostice 2:2     
Branky: Malacka Martin, Gabčo David - , Markov Nikolas
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář