Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bližší informace pro zájemce fotbalové školičky

13. 11. 2013

 

kpmg_maskot-barevny.jpg

 

 

Vážení rodiče

Už tím,že jste se podívali na tyhle stránky Vám moc děkuji,protože jste projevili zájem vašemu dítku najít nějaký koníček.

Zde Vám poskytnu pár informací co budete potřebovat na fotbalovou školičku,zároveň Vás rád přivítám na našich tréninkách kde můžete zhlédnout práci trenérů s těmi staršími 6-let.Tréninky máme každé pondělí a čtvrtek od 16:30-18:00 na hřišti SJ Podivín.

No a teď opravdu k té školičce ,co budete potřebovat vědět!

Tréninky    Budou 2x týdně Pondělí a Čtvrtek od 16:00-17:00.Tréninky budou rozděleny do dvou období hlavní a přípravné ( hlavní jaro-podzim na hřišti / zima -tělocvična).

Rozdělení a náplň tréninků:

Věk 5-6 letHoničky,různé překážky trochu atletické abecedy a mnoho her s míčem.Zkrátka vše o pohybu :-)

Věk6-7 let:Tady se budeme už zaměřovat na osobní techniku s míčem (pohyb a ovládání).Ale opět formou zábavy a soutěží.

Vybavení : Kopačky a sálovky ( prosím ty nejobyčejnější kopačky co jsou na trhu,protože není to o značce,ale o tom aby se vaše dítko naučilo v nich chodit a hrát :-)),Ponožky na přezutí po tréninku,triko,ručník a hygienické potřeby.Dítě se bude seznamovat ze základy sportovní hygieny.

Svačinka a pití: Dítku stačí obyčejný oplatek.PITÍ zde se prosím pozastavím,nedávejte dítěti nápoje  typu  Coca-Cola,Kofola a podobných.Nejlépe je minerální voda bez bublinek a nebo jakýkoliv ovocný čaj bez sladidla a nebo nejlépe obyčejná voda!!

Členský příspěvek: Bohužel v dnešní době nic není zadarmo Členský příspěvek  se bude platit jednou měsíčně a to částka 100KČ. Nechceme od Vás roční příspěvek,protože může se stát,že vaše dítko nebude mít zájem tak ať zbytečně neplatíte za celej rok.

Dítě a kolektiv: Věk dítěte 4-6 je ten nejoptimalnější kdy se dítě zařazuje do kolektivu a jeho spolupráci.Samozřejmě,že jej musí směřovat dospělí. Zde Vám zaručuji, neexistuje v týmu vysmívání a nebo aby se jinak dítko stalo terčem nějakých poznámek ohledně handicapu který má. Zde říkám do předu,že trenér zvýší hlas a trochu dítka usměrní! Vše končí podáním ruky a přátelským úsměvem .

Tohle je zhruba vše to nejzákladnější co potřebujete znát. Pokud by  měli jakkýkoliv dotaz,můžete ho zanechat :

v komentářích,který tuto část doprovází

email :StojkovicPavel@seznam.cz

tel.+420608224098

Skype: stojkovic.pavel

ICQ : 365-641-475

a nebo osobně na tréninku který máme v době PO a Čt od 16:30-18:00 (hřiště SJ Podivín)

Těším se na Vás a Vaše dítka ! Pavel Stojkovič-trenér

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přihlášky

(Trenér, 24. 4. 2012 10:49)

Zanechte svůj vzkaz na některých z mých kotaktů a já vám následně pošlu přihlášku